Začněte využívat sílu bylinek

(eBook ZDARMA)

  • Chcete omezit klasické léky a začít využívat sílu bylinek? 
  • Chcete si umět přírodně poradit při bolesti v krku, horečce, kašli, nachlazení, rýmě nebo průjmu?
  • Chcete si 5 běžně dostupnými multifunkčními bylinkami vytvořit základ vaší vlastní bylinkové lékárny a umět je k sobě chytře kombinovat?
  • Chcete umět správně připravovat užívat vlastní bylinkové čaje?
  • Chcete jednoduchý návod a praktické rady, jak začít využívat sílu bylinek?
Vendy Blínová

Tento eBook si už stáhlo

0
lidí před vámi.

Reference

Opravdu obsáhlý a hezky zpracovaný e-book. Líbí se mi moc ta jednoduchost a jasnost, se kterou je vše podané! Jednoduché a velmi praktické rady pro ty, kteří chtějí s bylinkami začít, ale ztrácí se v záplavě informací ze všech stran. A navíc příjemná grafika opravdu vybízí k tomu se s bylinkami začít přátelit! Líbí se mi zmínky o vlastních zkušenostech - třeba o cibuli a synově kašli.
Michaela StaňkováLektorka jógy pro děti a dospělé, autorka blogu www.shantispirit.cz
Jediným slovem: NÁDHERA! Ebook je krásně zpracovaný, čtivý a přehledný. Hltala jsem informace a ani jsem nestačila dýchat. Obsahuje podrobný popis nejdůležitějších bylinek nejen pro děti včetně jejích účinku na dané potíže. I já, která nějaké bylinky sbírám, jsem si hned řekla, že je musím rozšířit o ty další v eBooku jmenované.
Simona ValentováAutorka blogu Tiché uši
Z e-booku jsem byla opravdu nadšená. Moc příjemně se mi četl, je krásně a stručně napsaný. Vše je vysvětleno jednoduše, že to pochopí opravdu každý. Zároveň ale obsahuje spoustu užitečných informací, které jsem nevěděla. Super mi přišly přehledy, na co jakou bylinku použít, konečně v tom mám jasno. Budu teď čajovat o sto šest 🙂 Děkuju!
Lucka Břečkováwww.luckabreckova.cz
"Tento ebook je skvělým pomocníkem na cestě k uzdravení od nachlazení, kašle a mnoha dalších neduh, které nás běžně trápí. Oceňuji nejenom mnoho rad, jakými bylinkami vylepšit své zdraví, ale dokonce také tipy na to jakým způsobem je můžeme při uzdravení používat. Jak připravit skvělé čaje a dalších mnoho užitečných informací. Díky, rozhodně tvůj e-book stojí za stažení. A přečtení doporučuji také ostatním, i opakovaně. Už jsem si ho uložila do oblíbené složky, kde vždy najdu rady, které stojí za připomenutí."
Šárka Grycováautorka projektu NukNuk Ateliér, www.nuknuk.cz
Ebook je výborná domácí lékárnička, kterou si buď vypěstujete, najdete ve volné přírodě, nebo koupíte. I když se bylinkám věnuji dlouho, získala jsem výstižný přehled základních bylin, jejich použití a účinky. Dozvěděla jsem se spoustu nových a cenných informací. Rady jak na kašel, rýmu a nachlazení, jsou k nezaplacení, hlavně s dětmi:-). Děkuji. Dáša
Dáša HyklováAutorka blogu "V rytmu Francie", www.dasahyklova.cz
Tento eBook si rozhodně stáhněte, je to skvělá inspirace! Vendy o bylinkách píše přehledně a jasně, takže vám krásně usnadní přírodní léčení, abyste nemuseli zbytečně používat chemické léky, když to není nutné. Navíc v eBooku pracuje s běžnými bylinkami, které snadno seženete, nebo je možná už dokonce máte doma. V rodině bylinky používáme, ale ne tak promyšleně a systematicky, takže k tomuto ucelenému návodu se určitě budu vracet. Hned posílám odkaz i mamince, která na bylinky nedá dopustit, ať si ho také stáhne!
Pavla PodluckáAutorka blogu ekobioczecho.cz

Neváhej a využij sílu bylinek pro své zdraví.