Příběh maminky, co miluje bylinky

Ukazuji, jak využít léčivou sílu bylin ve svůj prospěch a díky tomu omezit užívání klasických léků na minimum.

Můj příběh, jak jsem se zamilovala do bylinek

Miluju svoje tři děti, manžela a věřím v Boha. Mám krásnou rodinu a dům se zahradou v malé vesnici, kde se nám koně dívají do oken. Každý den děkuji pánu Bohu, kam mě až dovedl.

Vyznávám ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. Pěstuji si na své zahrádce zeleninu, ovoce a voňavé bylinky. Mám doma v kuchyni a v létě na zahradě zásobu bylinek, z kterých připravuji voňavé BYLINKOVÉ ČAJE. A když vařím, tak to u nás krásně voní bylinkami, které podporují trávení a imunitu.

Využívám léčivou sílu bylinek a jiných přírodních možností dřív, než sáhnu po klasických lécích. Mojí srdcovkou je příprava bylinkových čajů. Mám doma nachystanou svoji BYLINKOVOU LÉKÁRNU. K tomu mám přehled běžných ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ a ke každému z nich přiřazené účinné bylinky z mé přírodní lékárny a další možnosti přírodní léčby. Nemusím vzpomínat, co existuje za možnosti a nikde zdlouhavě vyhledávat, co lze použít. 

Jsem šťastná, že můžu svým dětem pomáhat přírodní cestou. Mám vyzkoušeno, že to FUNGUJE. Nemám výčitky, že dětem dávám zbytečně léky. Cítím se jako dobrá máma.

 Ale vždycky to takové nebylo

Moc dobře si vybavuji, jak jsem na začátku roku 2011 ležela se svým dvou měsíčním druhorozeným synem v nemocnici na neurologii v Krči a říkala si, proč se to muselo stát zrovna mně. Ze zdravého miminka jsem najednou během měsíce měla chlapečka s těžkou epilepsií, špatně vyvinutým mozkem, mitochondriálním onemocněním a velice špatnou prognózou na vývoj i život.

Z nemocnice jsme odcházeli domů s taškou plnou léků a utlumeným miminkem. Byla jsem jen napůl fungující máma dvou dětí. Tělo bez ducha. Koupila jsem dávkovač na prášky, tolik jich bylo. Chlapeček byl utlumený, spal i 22 hodin denně, takže vývoj byl nulový. A tady pravděpodobně začal sílit i můj pocit, že chci používat klasické léky jen v opravdu nutných případech.

Smiřovala jsem se s tím několik měsíců. Na podzim jsme s manželem dospěli k rozhodnutí, že TAKHLE TO DÁL NEJDE. Máme přece hezký vztah, zdravého staršího syna a život před sebou. Začali jsme zjišťovat, jak by šlo synovi pomoct i jinak.

Tady začala moje přírodní cesta

Jeden terapeut nám pomohl přírodní cestou dostat syna z utlumení a on konečně začal vnímat, méně spát, vyvíjet se a smát se na nás. Pomohl i mně se pomocí bylinek restartovat.

To byl začátek mého zájmu o bylinky a přírodní léčení a taky neméně důležitý začátek víry v Boha. Věřím, že to ON nám poslal našeho postiženého syna, že to je dar, který nám měl přinést VÍRU do našeho života a zažehnout moji lásku k bylinkám.

Po skoro čtyřech letech se nám narodil další syn, zdravý. A mně přišla do života skvělá BYLINKÁŘKA a TERAPEUTKA CELOSTNÍ MEDICÍNY, která se stala dalším silným impulsem a plně mě nasměrovala na mojí cestu přírodního uzdravování. Díky Adriano.

Začala jsem podle jejich rad připravovat doma BYLINKOVÉ ČAJE. Bylo to skvělé, pokaždé jsem mohla zvolit jinou kombinaci bylinek podle chuti, nálady.

Nejdříve jsem si dělala směsi na podporu kojení, protože těch z obchodu už jsem byla přepitá. Pak jsem zkoušela kombinovat bylinky na podporu mého trávení v čajích i jídle. Pak mělo moje miminko průjem a já mu mohla pomoct bez léků. A nejstaršího syna bolelo v krku a já si vyhledala, jaké bylinky v čaji mu krk vydezinfikují a uleví od bolesti.

Dřív než půjdu k doktorovi, vyzkouším přírodní možnosti

Stanovila jsem si cíl, že dřív než půjdu k doktorovi nebo do lékárny, vyzkouším bylinky a další věci z přírody. K tomu budu potřebovat sestavit ZÁKLADNU BYLINEK, které budu používat, ale která nebude příliš velká a při tom jí bude možné pokrýt pokud možno všechny běžné zdravotní problémy. Nechci pokaždé hledat, které bylinky mám použít na přípravu čaje při konkrétním zdravotním problému.

S využitím vlastních zkušeností, rad bylinkářek, čtením herbářů a knih o bylinkách jsem si tedy vytvořila svoji BYLINKOVOU LÉKÁRNU a PŘEHLED běžných ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ s možnostmi přirodní léčby, které mám prakticky vyzkoušené na svojí rodině.

Všechny bylinky, které používám v přehledu zdravotních problémů, obsahuje i moje bylinková lékárna. To považuji za důležité, protože mně se často ze začátku stávalo, že jsem si vyhledala jaké bylinky lze použít, ale neměla jsem je doma.

A teď se chci podělit

Vím, že bylinky mají neuvěřitelnou sílu a moc. Stále znovu a znovu mě dojímá a fascinuje, jak dokážou pomáhat. 

Nemusíte být superbylinkářka, abyste mohla využívat léčivou sílu bylinek. Díky bylinkám můžete omezit klasické léky na minimum a využívat sílu přírody pro sebe a své blízké.

Miluju jednoduchost a přehlednost - a tak vypadají i mé eBooky a kurzy. 

Podívejte se na eBook Přírodní léčení pomocí vlastní bylinkové lékárny tady.

Nebo si můžete ZDARMA stáhnout eBook Začněte využívat sílu bylinek - 5 bylinek do začátku zde.

Pokud máte rádi interaktivní formu kurzů, můžete se dopředu zaregistrovat. Pořádám je jednou za čas, začínáme všichni najednou a já se účastníkům plně věnuji.

Můžete se registrovat na kurz Začněte využívat sílu bylinek nebo na kurz Využijte sílu bylinek naplno ZDE

Pomáhám využívat léčivou sílu bylinek a omezovat díku tomu klasické léky. 

Ať jste zdraví.

Vendy💚

Nechte se dále inspirovat přírodním léčením v eBooku 5+1 bylinek, které odstartují vaše přírodní léčení bez prášků.

Dozvíte se v něm, jak pomocí 5 bylinek snadno řešit 5 nejběžnějších zdravotních potíží, bez zbytečných léků..